Directioner miesiąca

 Konkurs - Directioner miesiącaDirectioner lipca 2013
Agnieszka
Ma 11 lat. Directionerką jest od ponad roku. One Direction poznała w gazecie BRAVO. Chłopców kocha za to, że po prostu są. Zmienili jej życie na lepsze, dodali jej odwagi... Uważa, że są bardzo utalentowani jak i piękni, wspaniali. Kocha wszystkie ich piosenki ale ma 2 ulubione: "I Should've Kissed You" i "I Would". Obie płyty lubi tak samo. Bardzo podoba jej się także reklama "Pepsi" w ich wykonaniu jak i wiele wywiadów. Chciałaby być na ich koncercie w pierwszym rzędzie i żeby chłopcy przyszli do jej domu, porozmawiali i zaprzyjaźnili się z nią :). I pewnie jak każda Polish Directioner, pragnie żeby zamieszkali w Polsce! :) 
 
 
 Directioner czerwca 2013
Marta
Ma 13 lat. Directionerką jest od samego początku, gdy chłopcy byli jeszcze w X-Factor. Lubi 1D, bo są sobą, lubią pomagać, a ich muzyka pozwala jej zapomnieć o problemach. Lubi wszystkie ich piosenki, jednak najbardziej podoba jej się "They don't know about us". Obie płyty uważa za fajne. Jej ulubieńcem jest Harry Styles. Jest przystojny, słodki, a przede wszystkim podoba jej się jego charakter. Mają takie same zainteresowania. Nie może się doczekać ich koncertu w Polsce. Marzy o spotkaniu z chłopakami i rozmowie z nimi, a gdyby to było możliwe chciałaby się z nimi zaprzyjaźnić. Jednak najbardziej chce, aby po prostu byli szczęśliwi. Directioner maja 2013
 Martyna
Ma 14 lat, a directioner jest od ponad roku. O One Direction dowiedziała się od przyjaciółki, Hazzy która jest redaktorką na tym blogu. Chłopaków uwielbia za to, że mają wielki talent, świetne piosenki i są słodcy. Jej ulubioną piosenką jest "I would". Obydwie płyty lubi tak samo i nie może zdecydować, która jest lepsza :). Jej ulubieńcem jest Liam, gdyż ma bardzo ładny głos i sam jest ładny ;).Lubi oglądać wszystkie filmiki z "Video Diary". Marzy o tym, by spotkać chłopaków i z nimi porozmawiać :).
Twitter Martyny - @bieber_Martyna
 
 
Directioner kwietnia 2013
Joanna
Ma 15 lat. Directionerką jest od 24 grudnia 2011r. O zespole dowiedziała się od przyjaciółki, która jej wszystko opowiedziała o 1D. Kocha chłopaków za to, że są sobą. Pokazują wszystkim, że marzenia się spełniają i warto o nie walczyć. Mają też wspaniały talent, którego nie marnują, a także dobre podejście do fanów. Jej ulubioną piosenką jest "Little Things", a płytą "Take Me Home". Jej ulubieńcem jest Harry, gdyż zawsze jest pewny siebie (chociaż czasem nie wie czego chce) i broni swojego, naprawdę na wszystkich mu zależy. Jej największe marzenie związane z 1D już się spełniło - była na ich koncercie!
Prowadzi fanpage na fb: KLIK
Twitter Joanny: @WrongSizeShoe1D 


Directioner marca 2013
 Marta 
Rocznikowo ma 15 lat. Jest fanką 1D od początku przygody chłopaków z X-factorem, ale directionerką od roku. Poznała zespół przez "Video Diary". Spodobało jej się, że są normalnymi, skromnymi nastolatkami, jak każdy z nas. Uwielbia w nich to, że tworzą świetną muzykę, występowanie sprawia im przyjemność i czuć między nimi silną więź. Najbardziej lubi wolne kawałki zespołu - Little Things, More Than This, Moments i The Don't Know About Us. Uważa płytę TMH za bardziej dopracowaną od poprzedniej, aczkolwiek z UAN łączą ją wspomnienia i dlatego jest dla niej wyjątkowa. Nie potrafi wybrać swojego ulubieńca. W każdym chłopaku jest coś co uwielbia. Jej największym marzeniem związanym z 1D jest to, aby chłopcy byli po prostu szczęśliwi :).
 Twitter Marty: @never_give_uppp
Blog, który prowadzi (nie o 1D) : KLIK
Fanpage na fb: KLIK Directioner lutego 2013

Oliwia
Ma 12 lat. Directionerką jest od półtora roku. One Direction poznała dzięki gazecie BRAVO. Kocha 1D za to, że są super utalentowani i słodcy :). Uwielbia Zayna, ponieważ jako jedyny w zespole ma piękne czarne włosy, a także za jego śliczny głos. Jej ulubioną piosenką jest "Kiss you", a płytą "Up all night". Marzy o tym, by chłopcy wpadli kiedyś do niej do domu i zaśpiewali jej ulubioną piosenkę ;). Jej mottem są słowa Zayna: "Jeśli ludzie gadają za twoimi plecami, to znaczy, że jesteś przed nimi". 
 Naszego bloga czyta od kilku miesięcy. :)Directioner stycznia 2013

Julia
Ma 13 lat. Directionerką jest od momentu założenia zespołu. Poznała chłopaków oczywiście przez X-factor. Podoba jej się w 1D to, że są słodcy, kochani, mają świetne wokale i fajny styl, ale przede wszystkim kochają swoich fanów. Ma wiele ulubionych piosenek zespołu, ale szczególnie lubi "Heart attack" i uważa, że lepszą płytą jest TMH. Jej ulubieńcem jest Niall :). Marzy o tym, by chłopcy z 1D wpadli do niej do domu na herbatkę i (jak każda z nas) chciałaby z nimi pogadać i spędzić trochę czasu. :)
Twitter Julii - @JuliaGalus1  Directioner grudnia 2012
Daria
Niedługo skończy 15 lat. Directionerką jest od ponad roku! Chłopców poznała przez przypadek, oglądając na youtubie filmiki z brytyjskiego X-factora. Kocha ich za wszystko, ale szczególnie za charakter i ich naturalność. Jej ulubieńcem jest Harry :). Obydwie płyty (UAN i TMH) uwielbia tak samo i mówi, że obydwie mają w sobie „to coś”. Jej marzeniem jest spotkać chłopców, zrobić sobie z nimi zdjęcie, ujrzeć przecudowny uśmiech Harrego i usłyszeć śmiech Nialla. Pośmiać się razem z nimi i zobaczyć jak Liam ich uspokaja. Usłyszeć od Zayna jego sławne Vas Happenin' i zobaczyć scenę Larrego. A na koniec ich przytulić. Wówczas byłaby najszczęśliwszą osobą na świecie! :D
Prowadzi 4 fanpage na facebooku: KLIK, KLIK, KLIK, KLIK.
Twitter Darii – @good_ass_babe