sobota, 28 lipca 2012

Informacje :)

Hej :)
Directionerki, zobaczcie tą stronę : http://www.universalposter.com/personalised-one-direction-posters/1d-holiday-time . To która chce taki plakacik? < Jaaa! :D > . Z lewej strony w liście można wybrać zdjęcie, a z prawej strony wpisujecie swoje imię i jakiś napis i plakat gotowy :)


Przypominam, że głosujemy na 1D i ich WMYB tutaj: http://www.radiozet.pl/Programy/Lista-Przebojow-Radia-ZET . Głosujemy, głosujemy! One Direction spadło przez tydzień o 11 miejsc w dół!


Info dla Directionerek-gliterowiczek : Na moim profilu na gliterach <KLIK> organizuję konkurs na prezent urodzinowy dla Liama :) . Do wygrania gwiazdki, a najlepsze prace będą opublikowane na blogu. Zapraszam do udziału!


I prosimy o lajkowanie naszego FanPage'a na fb (link w zakładce) i o komentarze. Postaramy się z Hazzą zrobić tak, aby nie trzeba było podczas komentowania przepisywać kodu z obrazka co powinno ułatwić sprawę ;) . 

W tym poście sporo informacji, więc już tu nic innego nie dodam ;p. Możecie pisać w komach co chcecie w kolejnych postach. Chętnie skorzystam z fajnych pomysłów :).

Papatki ;D


4 komentarze:

  1. Ludzie, głosować na 1D !!!
    Popieram paula4332 - Komiks :D
    Buziaczki :**

    PS. Zapraszam na mojego bloga: http://nikaa99.blog.interia.pl/ ;)

    OdpowiedzUsuń