wtorek, 31 lipca 2012

~~Directionerki

                    Nie wiem czy każda z was już czytała , ale na koncert 1D można wejść od 16 lat. Jeśli ty nawet masz powyżej 16 lat ratuj te młodsze i procestujmy by chłopacy z 1D uzgodnili byśmy my wszystkie directionerki mogły wejść na koncert. Jeśli masz tt napisz to na chłopaków tt i powiedz ,że nie tylko 16-latki są ich wiernymi fankami (directionerkami) i uzgodnią to. Możliwe jest ,że chłopacy wogóle nie przyjadą do polski.Ale obiecali więc przyjadą w 2013 r. wierzymy w to. 
skopiowane z Gliterów od AnitaWow

10 komentarzy:

 1. Ooooooo :(
  Zgłaszam sprzeciw :/

  OdpowiedzUsuń
 2. jak to zgłaszasz sprzeciw.? nie chcesz ,żeby każda directionerka na którą stać na koncert 1D mogły wejść.? ( tu dziewczyna która to wszystko zorganizowała -Anita) jeśli jesteś przeciw temu ,żeby directionerki w wieku poniżej 16 roku życia były szczęśliwe to nie jesteś directionerką. Znaczy może jesteś ale nie tak bardzo jak ci się może wydawać. Jako directionerka powinnaś szanować swoje siostry ( directionerki) ja jako directionerka zorganizowałam to ,żeby moje wszystkie siostry ( directionerki) były szczęśliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że chcę, żeby wszystkie Directionerki mogły wejść na koncert! Sama mam poniżej 16 lat i jestem PRZECIWANA WŁAŚNIE TEMU!!! Nie musiałaś tak na mnie naskakiwać i mówić, że nie jestem prawdziwą Directionerką. Skąd możesz to wiedzieć?! Dla Twojej wiadomości jestem nią. Możesz w to wierzyć albo nie. Naprawdę mnie to nie obchodzi…

   Dziękuję Wam dziewczyny (~Kara, Hazza i Haniax3) za „poparcie”. Jesteście naprawdę super <3

   Ps. Zapraszam na mój blog z opowiadaniem. Bardzo proszę o komentarze ;)

   Usuń
 3. Weronice chodziło o to, że sprzeciwia się temu aby na koncerty 1D chodziły tylko 16-sto latki. I na pewno chce żeby i młodsze Directionerki chodziły na koncerty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. a.... przepraszam cię werka ale ja zrozumiałam ,że jesteś przeciw temu ,żeby pomóc directionerką w wieku poniżej 16 roku życia. Na prawde tak mi teraz źle z tym... przepraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie szkodzi ;) Ja też bym się podobnie zachowała, gdyby ktoś zgłosił sprzeciw mojej akcji. Już wszystko w porządku. :)

   Usuń
 6. Tak wiem że na koncert One Direction można wejść od 16 lat ale jak pojedzie się z np masz 10 lat i jedziesz z np bratem który ma 22 lata to możesz ?

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest takie nie sprawiedliwe! Składam z orzeciew. Derectionerki od 10 roku zycia powinny wchodzic a kurat ja mam 13. :C :D ^^

  OdpowiedzUsuń